Tel: (0212) 543 5155

Adres: İncirli Cad. Aydın Sok. No: 16 Gül Apt. Daire: 1 Kartaltepe Mh. İncirli Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Çağlar Elektronik, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Aydın Yuva Sokak) yer alıyor. Çağlar Elektronik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağlar Elektronik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Radyo, televizyon, video, müzik seti gibi elektronik aletlerin ticareti, bunlarla ilgili yedek parçaların, aksamların ve aksesuarların imalatı, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak Lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek ve almak, gayrimenkuller üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, irtifakı, tesis etmek, iktisap devir ve ferağ etmek, fabrikalar, depolar, mağazalar ve idare binaları açmak ve inşa etmek, şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak vermek ve çözmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Çağlar Elektronik
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağlar Elektronik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağlar Elektronik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağlar Elektronik