Çağıner Hastanesi logo

Tel: (0216) 428 4800

Adres: Uzun Çayır Caddesi, Mirim Çelebi Sokak, No: 1, Hasanpaşa, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Çağıner Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Hasanpaşa Mah. mahallesinde (Mirim Çelebi Sokak) yer alıyor. Çağıner Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağıner Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çağıner Hastanesi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
  • SİZİ SAATLERDİR İLGİLİ NUMARANIZDAN ARAMAMA RAĞMEN AÇMIYORSUNUZ ÇOK GARİP ACİL DÖNÜŞ YAPAR MISINIZ

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağıner Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağıner Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağıner Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çağıner Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...