Tel: (0312) 468 2105

Adres: Kennedy Cad. No: 4 Kavaklıdere, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Remzi Oğuz Arık Mah. mahallesinde (Tunus Caddesi) yer alıyor. Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çağdaş Sanatlar Gösteri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...