Tel: (0236) 231 2261

Adres: Topçuasım Mahallesi, 3521 Sokak, No: 1, Merkez, Manisa, Türkiye


Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Topçuasım Mah. mahallesinde yer alıyor. Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul güzel

    Misafir, 31.03.2011 14:40:00

Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu
Topçuasım Mah., Şehzadeler, Manisa.
+90(0236) 231 2261 Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Çağatay Uluçay İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...