Tel: (0212) 522 8172

Adres: Cağaoğlu Alemdar Mah. Çatal Çeşme Sk. No: 9 Fatih, İst, İstanbul, Türkiye


Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • ben Cağaloğlu Anadolu Kız Meslek Lisesine gitmeyi cok istiyorum. puanım 349 girebilir miyim?

    Misafir, 09.07.2010 13:59:00

Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.11 puan almıştır.
Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 522 8172 Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...