Tel: (0216) 347 3250

Adres: Caferağa Mh. Sakız Sokak, No: 5, Caferağa Spor Salonu, Pk: 34710, Caddebostan, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Caferağa Spor Salonu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Sakız Sokak) yer alıyor. Caferağa Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Caferağa Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Caferağa Spor Salonu
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.
  • avcılardan kadıköy caferaga sıpor salonuna nasıl gidebilirim

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Caferağa Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Caferağa Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Caferağa Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Caferağa Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...