Tel: (0212) 260 4666

Adres: Kaymakçı Sok. No: 4 Ortaköy Sahil Yakını Ortaköy Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Cafe X Ortaköy, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Mecidiye Mah. mahallesinde (Kaymakçı Sokak) yer alıyor. Cafe X Ortaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cafe X Ortaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cafe X Ortaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cafe X Ortaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cafe X Ortaköy

1 görüş var

  • Doğum günü partisi düzenleniyor mu ?

    Misafir, 25.02.2014 14:27:00

Cafe X Ortaköy adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Cafe X Ortaköy
Mecidiye Mah.Kaymakçı Sokak, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 260 4666 Cafe X Ortaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Cafe X Ortaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...