yazdır
 • Nereye: Bys Tuning Shop adresine

Bys Tuning Shop hakkında

Bys Tuning Shop, Bystuning genç dinamik ve çağdaş otomotivcilik ilkesi ile gereksinimlerinize en uygun hizmeti sunmayı hedef olarak belirlemiştir.Aksesuarcılıkta 20 yılıık tecrübesi ile yeni teknolojiyi de arkasına alarak sizlere kaliteyi en ucuza sunma misyonuyla farklı ürün ve tasarımlarla hizmet vermektedir.Bystuning yurt içinin yanı sıra yurtdışına da ihraç ettigi kendi imalatı olan ürünleri ile uluslararası pazarında çalışmalarını sürdürmektedir. Vizyonumuz: Kalite Fiyat Hizmet ve Müşteri Memnuniyetine önem vermek sizlerle beraber büyümek ve hedefine saglam adımlarla yürümektedir. Sizleride refaranslarımız arasında görmek isteriz Otomobil koruycu krom tampon ve aksesuarlarını internet üzerinden güvenli, hızlı ve ekonomik olarak son kullanıcıya ve kurumsal müşterilere ulaştıran üstün performanslı tek sanal mağazacılık sistemidir. Geniş ürün yelpazemiz tuning modifiye ve oto aksesuar , oto krom aksesuar.. Güvenlik sistemleri krom koruma barları ve yüzlerce markanın buluştuğu tek adres bystuning.com ilk ve tek sanal mağzacılık sistemidir.


Kurumsal'da BİZ


--------------------------------------------------------------------------------

 

  Vizyonumuz: Sürekli gelişim ilkesiyle, sektörümüzde almış olduğunuz hizmetlere bambaşka bir bakış açısı getirmek.

Misyonumuz: İçinde bulunduğumuz sektörün doğası itibariyle güvenlik en önemli unsurdur.İnsan hayatına verdiğimiz değer çerçevesinde sektörümüzle ilgili ,dünya ile eş zamanlı bir şekilde, ürün ve hizmetlerimizde vazgeçilmez ilkemiz olan toplam kalite unsurunu her geçen gün daha da ileriye taşıyabilmek için, teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ve insana yatırım yaparak,müşterilerimize en iyisini sunmaktır. 

Değerlerimiz: Kalite, Güvenilirlik, Orjinallik, Müşteri Memnuniyeti ve İnsan Hayatına duyduğumuz saygıdır.

BYS Kaleminden:

Dünyanın her alanda daha da hızlı döndüğü günümüz ortamında ,her an yaptığımız işi daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşünmekteyiz.Bilgiye ulaşmanın kolaylaşmasının , bilinçli tüketimi yaratmış olmasından dolayı, artık firmaların varoluşlarını devam ettirebilmeleri için gelişim yönünde değişimi gerekmektedir.

Uzmanlaşmanın zorunluluğu ,müşteri beklentilerini algılamak ,daha fazla irdeleyerek değer yaratabilmek ,empati kurabilmek ,bilişimden faydalanmak gibi unsurlar gelişim serüveninde ödenmesi gereken bedellerdir.Biz BYS hergüne ,bu bedelleri ödeyebilme arzusunu hissederek başlıyoruz.Globalleşen dünyada literatüre geçen kalitenin standartlaşması ve müşteri ilişkilerinin değerini kavramış olmanın farklılığıyla ve sektördeki sorumluluğumuzun da farkında olarak ,sizlere daha iyi hizmet edebilmek için tutkuyla çalışıyoruz.

Varlığımızı devam ettiren sayın müşterilerimize ,iş yaptığımız şirket ve kuruluşlara ve benimle aynı tutkuyu paylaşan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.Size sıradışı bir deneyim yaşatabilmek ümit ve temennisiyle,

BAYSALLAR GURUP 
 

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Bys Tuning Shop için Görüşler

 • 1 yıl önce - 2014-06-22 00:28:00

  merhaba 2007 model passat arka stoplarmın led lerinde yanmayanlar var tamiri varmı varsada maliyeti ne kadar olur cevabınızı bekliyorum tşk..
 • 5 yıl önce - 2011-02-24 15:02:00

  kaliteli ve sağlam
 • 5 yıl önce - 2010-09-17 11:38:00

  türkiye'nin en büyük tuning showroom'u Alaka çok güzel kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. bize böyle bir hizmet verdikleri için bystuning baysallar oto ferdi arslan ve ekibine sonsuz teşekkürler her zaman ugrayacağım bir mekan.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar