Tel: (0212) 529 9999

Adres: Tiryaki Hasan Paşa Cad. No: 26 İnebey Mh. Aksaray Fatih, , İstanbul, Türkiye


Bys Tuning Shop, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Bys Tuning Shop yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bys Tuning Shop nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bystuning genç dinamik ve çağdaş otomotivcilik ilkesi ile gereksinimlerinize en uygun hizmeti sunmayı hedef olarak belirlemiştir.Aksesuarcılıkta 20 yılıık tecrübesi ile yeni teknolojiyi de arkasına alarak sizlere kaliteyi en ucuza sunma misyonuyla farklı ürün ve tasarımlarla hizmet vermektedir.Bystuning yurt içinin yanı sıra yurtdışına da ihraç ettigi kendi imalatı olan ürünleri ile uluslararası pazarında çalışmalarını sürdürmektedir. Vizyonumuz: Kalite Fiyat Hizmet ve Müşteri Memnuniyetine önem vermek sizlerle beraber büyümek ve hedefine saglam adımlarla yürümektedir. Sizleride refaranslarımız arasında görmek isteriz Otomobil koruycu krom tampon ve aksesuarlarını internet üzerinden güvenli, hızlı ve ekonomik olarak son kullanıcıya ve kurumsal müşterilere ulaştıran üstün performanslı tek sanal mağazacılık sistemidir. Geniş ürün yelpazemiz tuning modifiye ve oto aksesuar , oto krom aksesuar.. Güvenlik sistemleri krom koruma barları ve yüzlerce markanın buluştuğu tek adres bystuning.com ilk ve tek sanal mağzacılık sistemidir.


Kurumsal'da BİZ


--------------------------------------------------------------------------------Vizyonumuz: Sürekli gelişim ilkesiyle, sektörümüzde almış olduğunuz hizmetlere bambaşka bir bakış açısı getirmek.

Misyonumuz: İçinde bulunduğumuz sektörün doğası itibariyle güvenlik en önemli unsurdur.İnsan hayatına verdiğimiz değer çerçevesinde sektörümüzle ilgili ,dünya ile eş zamanlı bir şekilde, ürün ve hizmetlerimizde vazgeçilmez ilkemiz olan toplam kalite unsurunu her geçen gün daha da ileriye taşıyabilmek için, teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ve insana yatırım yaparak,müşterilerimize en iyisini sunmaktır.

Değerlerimiz: Kalite, Güvenilirlik, Orjinallik, Müşteri Memnuniyeti ve İnsan Hayatına duyduğumuz saygıdır.

BYS Kaleminden:

Dünyanın her alanda daha da hızlı döndüğü günümüz ortamında ,her an yaptığımız işi daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşünmekteyiz.Bilgiye ulaşmanın kolaylaşmasının , bilinçli tüketimi yaratmış olmasından dolayı, artık firmaların varoluşlarını devam ettirebilmeleri için gelişim yönünde değişimi gerekmektedir.

Uzmanlaşmanın zorunluluğu ,müşteri beklentilerini algılamak ,daha fazla irdeleyerek değer yaratabilmek ,empati kurabilmek ,bilişimden faydalanmak gibi unsurlar gelişim serüveninde ödenmesi gereken bedellerdir.Biz BYS hergüne ,bu bedelleri ödeyebilme arzusunu hissederek başlıyoruz.Globalleşen dünyada literatüre geçen kalitenin standartlaşması ve müşteri ilişkilerinin değerini kavramış olmanın farklılığıyla ve sektördeki sorumluluğumuzun da farkında olarak ,sizlere daha iyi hizmet edebilmek için tutkuyla çalışıyoruz.

Varlığımızı devam ettiren sayın müşterilerimize ,iş yaptığımız şirket ve kuruluşlara ve benimle aynı tutkuyu paylaşan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.Size sıradışı bir deneyim yaşatabilmek ümit ve temennisiyle,

BAYSALLAR GURUP3 görüş var

  Bys Tuning Shop
  Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 18.33 puan aldı.
 • merhaba 2007 model passat arka stoplarmın led lerinde yanmayanlar var tamiri varmı varsada maliyeti ne kadar olur cevabınızı bekliyorum tşk..

  45/ 5 yıldız
  ,

 • kaliteli ve sağlam

  / 5 yıldız
  ,

 • türkiye'nin en büyük tuning showroom'u Alaka çok güzel kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. bize böyle bir hizmet verdikleri için bystuning baysallar oto ferdi arslan ve ekibine sonsuz teşekkürler her zaman ugrayacağım bir mekan.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bys Tuning Shop nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bys Tuning Shop konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bys Tuning Shop