Tel: (0312) 231 7984

Adres: Denizcilik Müsteşarlığı, Çankaya, 06440 Korkutreis, , Ankara, Türkiye


Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Korkutreis Mah. mahallesinde yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü

0 görüş var

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.24 puan almıştır.
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü
Korkutreis Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 231 7984 Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...