Tel: (0212) 883 4976

Adres: Büyükçekmece Orduevi, Büyükçekmece, Fatih, , İstanbul, Türkiye


Büyükçekmece Orduevi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Kordonboyu Caddesi) yer alıyor. Büyükçekmece Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükçekmece Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükçekmece Orduevi

1 görüş var

  • bende 1980 /1 olarak burda görev yapdım

    Misafir, 10.08.2011 22:32:00

Büyükçekmece Orduevi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Büyükçekmece Orduevi
Fatih Mah.Kordonboyu Caddesi, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 883 4976 Büyükçekmece Orduevi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükçekmece Orduevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...