Büyükçekmece Belediyesi logo

Tel: 444 03 40 veya (0212) 873 2098

Adres: Mimarsinan Merkez Mh. Cumhuriyet Caddesi, No: 24, Belediye Başkanlığı Binası, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Büyükçekmece Belediyesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Mimarsinan Merkez Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Büyükçekmece Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Büyükçekmece Belediyesi
    Toplam 49 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.96 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükçekmece Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükçekmece Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükçekmece Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...