Tel: (0212) 883 0040

Adres: Fatih Mh. Gazi Mustafa Kemal Caddesi, No: 43 (küba Cami Yanı), Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM), İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Caddesi) yer alıyor. Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM)

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...