Tel: (0212) 882 1253

Adres: Gaffar Okan Cad. No: 3 Ali Evdan Apt. Dük:2 Fatih Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Büyükçekmece, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Şht. Polis Gaffar Okkan Cadde) yer alıyor. Büyükçekmece yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükçekmece nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü unlu mamülleri buğday unundan mamul ekmek çeşitleri yulaf unundan mamul ekmek çeşitleri her türlü pide çeşitleri diyet ekmek çeşitleri hamburger sandviç ve tost ekmeği çeşitleri pasta, kurabiye çeşitleri imalatını alımını satımını yapar ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükçekmece nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükçekmece konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükçekmece

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükçekmece ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...