Adres: Yenidoğan Mahallesi, Büyük Toptancılar Sitesi, Pk: 01310, Yenidoğan, Yüreğir, Adana, Türkiye


Büyük Toptancılar Çarşısı, Adana ili Yüreğir ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde yer alıyor. Büyük Toptancılar Çarşısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Toptancılar Çarşısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Toptancılar Çarşısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Toptancılar Çarşısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Toptancılar Çarşısı

0 görüş var

Büyük Toptancılar Çarşısı adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Büyük Toptancılar Çarşısı
Yenidoğan Mah., Yüreğir, Adana.
Büyük Toptancılar Çarşısı

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Toptancılar Çarşısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...