Tel: (0216) 455 8436

Adres: Baraj Yolu Cad. No: 38 Migros Market 500 M Yukarısı Dük:B Yeni Çamlıca Mh. Ataşehir Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Büyük Tarla Kuru Temizleme, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yeni Çamlıca Mah. mahallesinde (Baraj Yolu Caddesi) yer alıyor. Büyük Tarla Kuru Temizleme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Tarla Kuru Temizleme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket konfeksiyon ve ev tekstili ürünlerinin temizliği için kuru temizleme ve boyama tesisleri kurabilir. Bunun için iş yerleri açabilir, devredebilir, kiraya verebilir ve kiralayabilir. Şirket bu konu ile ilgili her türlü makina ve teçhizat ile ilgili ham madde alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapabilir. temizlik işleri ile ilgili her türlü resmi ve özel sektör ihalelerine katılmak, her türlü temizlik malzemesinin toptan ve perakende alımı, satımı, ithali ve ihracatını yapmak ve 10. 1. 2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Tarla Kuru Temizleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Tarla Kuru Temizleme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Tarla Kuru Temizleme