Tel: (0212) 522 9406

Adres: Büyük Reşit Paşa İöo, Eminönü, 34120 Mollafenari, , İstanbul, Türkiye


Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mollafenari Mah. mahallesinde yer alıyor. Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu

0 görüş var

Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu
Mollafenari Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 522 9406 Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Reşit Paşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...