Tel: (0212) 267 0951 veya (0212) 354 9472

Adres: Tekel Likör Ve Kanyak Fabrikası, Büyükdere Caddesi, No: 116, Pk: 34394, Esentepe/şişli, İstanbul, Türkiye


Büyük Mükellefler Vergi Dairesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Tekel Likör ve Kanyak Fabrikası) yer alıyor. Büyük Mükellefler Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Mükellefler Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Mükellefler Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Mükellefler Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Mükellefler Vergi Dairesi

1 görüş var

  • 1 yıl önce sigorta kesintilerinin geri ödemesi için evraklarımı size gönderdim ve teslim alındığına dair kağıdı aldım .Fakat 1 yldır para hala yatmadığı gibi bilgi almak için telefon ediyorum açmıyorsunuz..Sizden bilgi ve hizmet nasıl alınır merak ediyorum?

    Misafir, 18.02.2014 14:10:00

Büyük Mükellefler Vergi Dairesi adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Fulya Mah.Tekel Likör ve Kanyak Fabrikası, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 267 0951 Büyük Mükellefler Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Mükellefler Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...