Tel: (0212) 267 0951 veya (0212) 354 9472

Adres: Tekel Likör Ve Kanyak Fabrikası, Büyükdere Caddesi, No: 116, Pk: 34394, Esentepe/şişli, İstanbul, Türkiye


Büyük Mükellefler Vergi Dairesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Tekel Likör ve Kanyak Fabrikası) yer alıyor. Büyük Mükellefler Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Mükellefler Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.17 puan aldı.
  • 1 yıl önce sigorta kesintilerinin geri ödemesi için evraklarımı size gönderdim ve teslim alındığına dair kağıdı aldım .Fakat 1 yldır para hala yatmadığı gibi bilgi almak için telefon ediyorum açmıyorsunuz..Sizden bilgi ve hizmet nasıl alınır merak ediyorum?

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Mükellefler Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Mükellefler Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Mükellefler Vergi Dairesi