Tel: (0216) 302 4272

Adres: Cemil Topuzlu Cad. No: 42 Çiftehavuzlar Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Büyük Kulüp, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caddebostan Mah. mahallesinde (Opr. Cemil Topuzlu Cadde) yer alıyor. Büyük Kulüp yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Kulüp nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Kulüp nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Kulüp konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Kulüp

0 görüş var

Büyük Kulüp adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Büyük Kulüp
Caddebostan Mah.Opr. Cemil Topuzlu Cadde, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 302 4272 Büyük Kulüp

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Kulüp ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...