Tel: (0332) 236 3400

Adres: Kılıçaslan Mah. Rauf Denktaş Cd. Bulut Sokak, No: 8, Selçuklu, Konya, Türkiye


Büyükbayram İlköğretim Okulu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Kılınçarslan Mah. mahallesinde (Melikşah Anaokulu) yer alıyor. Büyükbayram İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyükbayram İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyükbayram İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyükbayram İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyükbayram İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • eski okulumdu çok özlüyorum ve yeni gelenlere ve geleceklere şunları söylemek istiyorum hatice yönel e gidin

    Misafir, 15.11.2010 08:32:00

Büyükbayram İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Büyükbayram İlköğretim Okulu
Kılınçarslan Mah.Melikşah Anaokulu, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 236 3400 Büyükbayram İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Büyükbayram İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...