Büyük Anadolu Sürücü Kursu logo

Tel: 444 68 75 veya (0212) 491 0505

Adres: Şehit Kubilay Sok. No: 4 Fatih Ptt Yanı Hasan Halife Mh., Fatih, ,
Millet Cad. Aras İş Hanı No: 4 Aksaray, Fatih, Telefon: 2124910505
İstanbul, Türkiye
Büyük Anadolu Sürücü Kursları tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.  Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Büyük Anadolu Sürücü Kursları Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

 Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır

 Büyük Anadolu Sürücü Kursları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.Bilinçli Sürücü

Son Model Peugeot 206, 207 ve 307 marka araçlarıyla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "Bilinçli Sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.Trafik eğitimi

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Büyük Anadolu Sürücü Kurslarının başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Büyük Anadolu Sürücü Kursları gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.Büyük Anadolu Sürücü Kursu, İstanbul ili Fatih ilçesinin Akşemsettin Mah. mahallesinde (Şehit Kubilay Sokak) yer alıyor. Büyük Anadolu Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Anadolu Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Büyük Anadolu Sürücü Kursları tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Büyük Anadolu Sürücü Kursları Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Büyük Anadolu Sürücü Kursları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.


0 görüş var

    Büyük Anadolu Sürücü Kursu
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Anadolu Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Anadolu Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Anadolu Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Anadolu Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...