Tel: (0312) 841 6464

Adres: Mustafa Özbek Kongre-spor Merkez, Akyurt, Balıkhisar, , Ankara, Türkiye


Büyük Anadolu Oteli, Ankara ili Akyurt ilçesinin Balıkhisar Mah. mahallesinde yer alıyor. Büyük Anadolu Oteli yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Anadolu Oteli nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Anadolu Oteli nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Anadolu Oteli konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Anadolu Oteli

0 görüş var

Büyük Anadolu Oteli adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Büyük Anadolu Oteli
Balıkhisar Mah., Akyurt, Ankara.
+90(0312) 841 6464 Büyük Anadolu Oteli

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Anadolu Oteli ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...