Tel: (0362) 435 7800

Adres: Kale Mh. Sahil Cd. No:160 Samsun Merkez, , Samsun, Türkiye


Büyük Anadolu Meydan Hastanesi, Samsun ili Atakum ilçesinin Yenimahalle Mah. mahallesinde (Sahil Yolu) yer alıyor. Büyük Anadolu Meydan Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Anadolu Meydan Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Anadolu Meydan Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Anadolu Meydan Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Anadolu Meydan Hastanesi

1 görüş var

  • HASTANENİZDE PASUMAN OLUYORUM.
    HASTANENİZİN GÜLER YÜZLÜ PERSONELİNE TEŞEKÜR EDERİM.
    ÖZELLİK LE PASUMAN BÖLÜMÜNDEKİ ARKADAŞLARA.
    GÜLER YÜZLÜLÜĞÜNÜZÜN DEVAMI DİLEGİLE.

    Misafir, 14.10.2010 16:34:00

Büyük Anadolu Meydan Hastanesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
Yenimahalle Mah.Sahil Yolu, Atakum, Samsun.
+90(0362) 435 7800 Büyük Anadolu Meydan Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Anadolu Meydan Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...