Tel: 444 37 03

Adres: Kale Mah. Atatürk Blv. Sahil Cad. No: 160 İlkadım/samsun Samsun, Türkiye


Büyük Anadolu Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Ulugazi Mah. mahallesinde (Karaoğlanoğlu Sokak) yer alıyor. Büyük Anadolu Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Anadolu Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Büyük Anadolu Hastanesi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.89 puan aldı.
  • 2 aydır eşim hastanenıze gelmekdedır kalp dr başladık olmadı nuroji olmadı kulak burun bogaz bu arada tum dr emar utrasyon temıgrafi ve tahlıller istedıler veeeeee bugun sonuç verdıler emar sonuçlarında gözüken ıntıhap ve yumuşak doku varmış TEDAVİSİ:biz size ılaç bıle YAZMIYORUZ siz bır pisıgolaga özükün filanyerde şu dr var,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAYIN ANADOLU HASTANESİ DR LARI VE YÖNETIM SİZ BİZDEN 2AYDIR TEMOGRAFİ TAHLIL VE EMAR PARASINI ALIN SONRADA BIR SONUÇ VERMEDEN PİSİGOLOGA GÖNDERIN ODAMI SİZİN ANLAŞMALI DR NUZ ACABA YETMEDIMI BIZDEN VE DEVLETDEN ALDIKLARINIZ SONUÇ VE TE DAVI VEREMEYEN DR LARINIZIDA ORDA BOŞA TUTMAYIN ISTERSENIZ NE YAZIKTIRKİ GEÇEN MART AYINDA BABAMIDA BU HASTANEDE DİZ AMELIYATI YAPTIRDIM BIRDAHA ASLA HASTANENIZE GELMEM BIR SONUÇ VERMEYEN VE TADAVİ YAPAYMAYAN VEDE HASTASINI APDAL YERINE KOYAN HASTANEYLE İŞİMİZ OLMAZ BURDAKI YORUMLARIM EGEER OKUNUYOR VE GALEYE ALINIYORSA İŞTE TLF NOUM 05415416105

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Anadolu Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Anadolu Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Anadolu Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Anadolu Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...