Tel: (0212) 886 3300

Adres: Kıraç Köyü, Merkez Mah. Ziya Gökalp Cad. No: 10 Esenyurt, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 35 senedir faal

Bütem Metal Form, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Bütem Metal Form yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bütem Metal Form nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü metal ve metalden mamul mal ve yardımcı malzemelerin, armatürlerin imalatını yapmak, tamir ve bakım servisleri kurmak ve kurdurmak. Şirketin faaliyetleri için uygun görülen gayrimenkul hakları satın almak kiraya vermek takas veya trampa etmek teminat olarak göstermek rehin ve ipotek tesis etmek ve intifa hakkı tanımak ve leyh ve aleyhine olan ve bu gibi hakları fek etmek devir ve temlik gibi tasarruflarda bulunmak Konuları ile ilgili imalat yapmak ve yaptırmak gerekli tesisleri kurmak kurdurmak kiralamak kiraya vermek makinalar hava ve deniz nakil vasıtaları ile araç ve gereçleri almak satmak kiralamak kiraya vermek hertürlü menkul ve gayrimenkul mal ve haklar iktisap etmek inşaatlar tesisler kurmak ve kurdurmak kiralamak ipotekler ve rehin tesis etmek bankalarda ve kredi veren kuruluşlardan kredi temin etmek alacakların teminat altına almak ve teminatlar vermek bu konularında intifa irtifak sükna hakları ile medeni hukuk hükümleri gereğince ayni şahsi ve gayri maddi haklarla ilgili herçeşit iltizamı ve tasarrufi işlemleri yapmak ve yaptırmak ve 8. 7. 2002 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bütem Metal Form nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bütem Metal Form konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bütem Metal Form

Aşağıdaki formu kullanarak Bütem Metal Form ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...