Tel: (0332) 345 0001 veya (0332) 345 0134

Adres: Fevzi Cakmak Mah. Busan Ozel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim, Kosgeb Caddesi, 10641. Sokak (1. Sokak) No: 36 Karatay, Konya, Türkiye


Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Konya ili Karatay ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Büsan Organize Sanayi) yer alıyor. Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB)

Aşağıdaki formu kullanarak Büsan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...