Tel: (0224) 261 5400

Adres: Osmangazi, Otogar, 16255 Alaşarköy, , Bursa, Türkiye


  kategoriler:
 • otogar
 • Bu firma 30 senedir faal

Bursa Otogar, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Alaşarköy Mah. mahallesinde (Otogar) yer alıyor. Bursa Otogar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Otogar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

  Bursa Otogar
  Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.
 • Terminal bayan wc lerinin işletmesi ile sıkıntılarımız var. Çünkü tuvaletin kasasında duran bayan kısa boylu hafif esmer olan tesettürlü olan haksız yere 5 lira ücret verildiğ halde 1 lira alması gerekirken 2 lira geri iade edip, bozuk para yok deyip bir nevi soygunculuk yapmaktadır ayrıca hal ve haraketleri bursa ya yakışmayan bir tavır sergilemiştir .Bu tuvalet şekerleme satan dükkanının yanında olanı dır.İlgilenmenizi ve gereken uyarıyı kendisine yapmanız isteğiyle iyi çalışmalar.

  25/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Otogar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Otogar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Otogar