Tel: (0224) 513 2329

Adres: Dr. Ziya Kaya Mh. İstiklal Cd. Gemlik Merkez, Gemlik, , Bursa, Türkiye


Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi, Bursa ili Gemlik ilçesinin Dr. Ziya Kaya Mah. mahallesinde (İstiklal Caddesi) yer alıyor. Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Muammer Ağım Gemlik Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...