Adres: Nilüfer, D200, 16149 Altınşehir, , Bursa, Türkiye


Bursa Metro Market, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Altınşehir Mah. mahallesinde (D200) yer alıyor. Bursa Metro Market yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Metro Market nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Metro Market nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Metro Market konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Metro Market

0 görüş var

Bursa Metro Market adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.15 puan almıştır.
Bursa Metro Market
Altınşehir Mah.D200, Nilüfer, Bursa.
Bursa Metro Market

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Metro Market ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...