Tel: (0224) 221 1129

Adres: İbrahimpaşa Mah. Kız Okulu Caddesi, No: 13, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Bursa Anadolu Kız Lisesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Nalbantoğlu Mah. mahallesinde (Musluhittin Sokak) yer alıyor. Bursa Anadolu Kız Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Anadolu Kız Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Anadolu Kız Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Anadolu Kız Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Anadolu Kız Lisesi

0 görüş var

Bursa Anadolu Kız Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Bursa Anadolu Kız Lisesi
Nalbantoğlu Mah.Musluhittin Sokak, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 221 1129 Bursa Anadolu Kız Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Anadolu Kız Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...