Kent Meydanı Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0224) 255 4363 veya (0224) 255 4460

Adres: Santral Garaj Mh. Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 64, Kent Meydanı Avm, Pk: 16200, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Kent Meydanı Alışveriş Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Santral Garaj Mah. mahallesinde (Kıbrıs Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kent Meydanı Alışveriş Merkezi
    Toplam 22 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.91 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kent Meydanı Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kent Meydanı Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kent Meydanı Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kent Meydanı Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...