Tel: (0212) 347 1929

Adres: Büyükdere Cad. No: 153 Dük:A Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Bursa İskender Kebapçısı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (Şişli Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Bursa İskender Kebapçısı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa İskender Kebapçısı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa İskender Kebapçısı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa İskender Kebapçısı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa İskender Kebapçısı

0 görüş var

Bursa İskender Kebapçısı adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Bursa İskender Kebapçısı
Gülbahar Mah.Şişli Büyükdere Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 347 1929 Bursa İskender Kebapçısı

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa İskender Kebapçısı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...