Tel: (0212) 593 7516

Adres: Çiğdem Cad. No: 41 Dük:2 Merkez Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Bursa İskender, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Çiğdem Caddesi) yer alıyor. Bursa İskender yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa İskender nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa İskender nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa İskender konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa İskender

0 görüş var

Bursa İskender adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Bursa İskender
Merkez Mah.Çiğdem Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 593 7516 Bursa İskender

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa İskender ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...