Tel: (0224) 360 5300

Adres: Şükraniye Mah. Ahmet Taner Kışlalı Meydanı. Yıldırım Belediyesi Yanı. Yıldırım Bursa Bursa, Türkiye


Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Şükraniye Mah. mahallesinde (15. Fatih Sokak) yer alıyor. Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

2 görüş var

  • pazar gunu okulunuzda ders verılıyor mu

    Misafir, 19.04.2014 09:31:00

  • manevi huzuru içine girince kendini hissettiriyor öyle bir okuldan mezun olmak isterdim çok güzel bir okul

    Misafir, 31.10.2010 00:36:00

Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.97 puan almıştır.
Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi
Şükraniye Mah.15. Fatih Sokak, Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 360 5300 Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...