Tel: (0224) 246 4230

Adres: Osmangazi, Sönmez Cd, 16180 Adalet, , Bursa, Türkiye


Bursa İl Tarım Müdürlüğü, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Adalet Mah. mahallesinde (Sönmez Caddesi) yer alıyor. Bursa İl Tarım Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa İl Tarım Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bursa İl Tarım Müdürlüğü
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.52 puan aldı.
  • ben gündoğdu mah.(gündoğdu köyü) de ikamet ediyorum, ahmetköybaşı mevkiinde kök çevresi toprak seviyesinde 680 cm olan bir zeytin ağacı var bu ağacın yaşını tesbit etmek mümkünmüdür. teşekkürler.

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa İl Tarım Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa İl Tarım Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa İl Tarım Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa İl Tarım Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...