Adres: Otobüs Durağı, Osmangazi, 16200 Çiftehavuzlar, , Bursa, Türkiye


Bursa Hayvanat Bahçesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Çiftehavuzlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Bursa Hayvanat Bahçesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Hayvanat Bahçesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Hayvanat Bahçesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Hayvanat Bahçesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Hayvanat Bahçesi

0 görüş var

Bursa Hayvanat Bahçesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Bursa Hayvanat Bahçesi
Çiftehavuzlar Mah., Osmangazi, Bursa.
Bursa Hayvanat Bahçesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Hayvanat Bahçesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...