Tel: (0224) 243 2164

Adres: 1050 Konutlar Akpinar Mah. Armağan Cad. Osmangazi, Bursa, Türkiye


Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Akpınar Mah. mahallesinde (Armağan Caddesi) yer alıyor. Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi

0 görüş var

Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi
Akpınar Mah.Armağan Caddesi, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 243 2164 Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...