Tel: (0224) 221 2323

Adres: İbrahimpaşa Mah. Öğreten Sk. No: 1 16010 Osmangazi, Bursa, Türkiye


Bursa Anadolu Erkek Lisesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Tahtakale Mah. mahallesinde (Maksem Caddesi) yer alıyor. Bursa Anadolu Erkek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Anadolu Erkek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Anadolu Erkek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Anadolu Erkek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Anadolu Erkek Lisesi

0 görüş var

Bursa Anadolu Erkek Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
Bursa Anadolu Erkek Lisesi
Tahtakale Mah.Maksem Caddesi, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 221 2323 Bursa Anadolu Erkek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Anadolu Erkek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...