Tel: (0224) 366 8560

Adres: Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No: 13 Bursa / Yıldırım Bursa, Türkiye


Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Mimarsinan Mah. mahallesinde yer alıyor. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1 görüş var

  • selamun alaykum benım kızımın dış sorunu var oyuzden yazdm dışlerı ıyı ama fazlalık dışlerı var goturdugumuz goktorlar dıyokı bunu cekemeyız bu kopek dışi fazlalık oyuzdende tel takılmaldr dıyorlar neyapmalıyız bizı bılgılendırın

    Misafir, 10.08.2010 17:29:00

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Mimarsinan Mah., Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 366 8560 Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...