Tel: (0216) 444 5464

Adres: Göksu Cad. No: 1 Anadoluhisarı Mh. Beykoz, , İstanbul, Türkiye


Burger King, Anadoluhisarı, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Göksu Mah. mahallesinde (Göksu Caddesi) yer alıyor. Burger King, Anadoluhisarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Burger King, Anadoluhisarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Burger King, Anadoluhisarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Burger King, Anadoluhisarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Burger King, Anadoluhisarı

0 görüş var

Burger King, Anadoluhisarı adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.33 puan almıştır.
Burger King, Anadoluhisarı
Göksu Mah.Göksu Caddesi, Beykoz, İstanbul.
+90(0216) 444 5464 Burger King, Anadoluhisarı

Aşağıdaki formu kullanarak Burger King, Anadoluhisarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...