Tel: (0212) 488 4767

Adres: Başak Mh. 5. Etap 2. Kısım, Burç Koleji Kampüsü, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Başak Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.78 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Burç Koleji Anadolu ve Fen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...