yazdır
 • Nereye: Bulutlar İnşaat adresine

Bulutlar İnşaat hakkında

Bulutlar İnşaat Taahhüt Mühendislik Tekstil Otomotiv Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Yurt içinde ve dışında her türlü inşaat ve onarım işleri yapmak. Her türlü arazi ve arsa binalar çiftlikler ticaret ve sanayi siteleri fabrika ve atölyeler bayındırlık ve sanayi yapıları villa köşk yalı lüks konutlar inşaa etmek satın almak ve satmak. Kat karşılığı inşaatlar yapmak yapılmakta olanları almak satmak. Her türlü aplikasyon tevhid ifraz ve imar uygulamarı yaomak. Şirket amacı ile ilgili şirket borçlarını ve alacaklarını temin etmek için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları alabilir ve gerektiğinde de verebilir. Şirket konusu ile iligli olarak her türlü gayrimenkul mal iktisap etmek kiralamak kiraya vermek satmak sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkuller üzerinde şirket lehine ipotek tesis ve tescil etmek veya bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap etmek. Şirket sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ipotek edebilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarına karşılık da menkul ve gayrimenkulleri ipotek alabilir ve bu ipotekleri fek edebilir. Her türlü menkul ve gayrimenkul malların alım satımı kiralanması ve kiraya verilmesi. Şirket kendi iştigal konusu ile ilgili menkul gayrimenkul mallar üzerine ipotek tesis fekki muameleleri ve rehin ve satış vadi sözleşmeleri yapabilir bunlarla ilgili ayni ve nakdi teminatlar alabilir verebilir tapu dairelerinde gayrimenkul kıymetler üzerine rehin koydurabilir ve şerhleri kaldırabilir. Konusu ile ilgili her türlü taşınmaz iktisap edebilir bunları satabilir kiraya verebilir kiralayabilir devir ve ferağ edebilir kendisine ve başkasına ait taşınmazlar üzerin de irtifak intifa sükna hakları kat mülkiyeti kat irtifakı ve ipotek tesis edebilir idari binaları inşa edebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Bulutlar İnşaat için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar