Tel: (0212) 699 4682

Adres: Doğan Araslı Cad. No: 162 Kent İş Merkezi Daire: A Yenikent Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Bulutlar İnşaat, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Saadetdere Mah. mahallesinde (Doğan Araslı Blv) yer alıyor. Bulutlar İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bulutlar İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yurt içinde ve dışında her türlü inşaat ve onarım işleri yapmak. Her türlü arazi ve arsa binalar çiftlikler ticaret ve sanayi siteleri fabrika ve atölyeler bayındırlık ve sanayi yapıları villa köşk yalı lüks konutlar inşaa etmek satın almak ve satmak. Kat karşılığı inşaatlar yapmak yapılmakta olanları almak satmak. Her türlü aplikasyon tevhid ifraz ve imar uygulamarı yaomak. Şirket amacı ile ilgili şirket borçlarını ve alacaklarını temin etmek için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları alabilir ve gerektiğinde de verebilir. Şirket konusu ile iligli olarak her türlü gayrimenkul mal iktisap etmek kiralamak kiraya vermek satmak sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkuller üzerinde şirket lehine ipotek tesis ve tescil etmek veya bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap etmek. Şirket sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ipotek edebilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarına karşılık da menkul ve gayrimenkulleri ipotek alabilir ve bu ipotekleri fek edebilir. Her türlü menkul ve gayrimenkul malların alım satımı kiralanması ve kiraya verilmesi. Şirket kendi iştigal konusu ile ilgili menkul gayrimenkul mallar üzerine ipotek tesis fekki muameleleri ve rehin ve satış vadi sözleşmeleri yapabilir bunlarla ilgili ayni ve nakdi teminatlar alabilir verebilir tapu dairelerinde gayrimenkul kıymetler üzerine rehin koydurabilir ve şerhleri kaldırabilir. Konusu ile ilgili her türlü taşınmaz iktisap edebilir bunları satabilir kiraya verebilir kiralayabilir devir ve ferağ edebilir kendisine ve başkasına ait taşınmazlar üzerin de irtifak intifa sükna hakları kat mülkiyeti kat irtifakı ve ipotek tesis edebilir idari binaları inşa edebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bulutlar İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bulutlar İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bulutlar İnşaat

0 görüş var

Bulutlar İnşaat adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Bulutlar İnşaat
Saadetdere Mah.Doğan Araslı Blv, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 699 4682 Bulutlar İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak Bulutlar İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...