Tel: (0312) 348 5939

Adres: Hurma Sokak No=10 siteler - Hasköy - Altındağ / Ankara Ankara, Türkiye


Bulut Kereste, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ali Ersoy Mah. mahallesinde (Hurma Sokak) yer alıyor. Bulut Kereste yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bulut Kereste nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Merhaba, Firmamız 1993 yılında Ankara'da kurulmuş olup, firmamızda ithal ve yerli çam tomruktan kereste imalatı yapılmaktadır. Ayrıca firmamızda , playwood satışı da mevcuttur. Siz müşterilerimizin kereste ihtiyacını karşılamak isteriz....

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bulut Kereste nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bulut Kereste konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bulut Kereste

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Bulut Kereste ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...