Tel: (0284) 214 0617

Adres: Talat Paşa Caddesi, No: 31, Merkez, Edirne, Türkiye


Bulgaristan Edirne Konsolosluğu, Edirne ili Edirne Merkez ilçesinin Sarıcapaşa Mah. mahallesinde (Talat Paşa Caddesi) yer alıyor. Bulgaristan Edirne Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bulgaristan Edirne Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Bulgaristan Edirne Konsolosluğu
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bulgaristan Edirne Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bulgaristan Edirne Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bulgaristan Edirne Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Bulgaristan Edirne Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...