Tel: (0312) 427 8545

Adres: Arjantin Caddesi Budak Sokak No: 6 / Gaziosmanpaşa (arjantin Caddesi, Merkez, Ankara, Türkiye


Budakaltı Restaurant Cafe Bar, Ankara ili Çankaya ilçesinin Gaziosmanpaşa Mah. mahallesinde (İran Caddesi) yer alıyor. Budakaltı Restaurant Cafe Bar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Budakaltı Restaurant Cafe Bar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Budakaltı Restaurant Cafe Bar
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Budakaltı Restaurant Cafe Bar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Budakaltı Restaurant Cafe Bar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Budakaltı Restaurant Cafe Bar

Aşağıdaki formu kullanarak Budakaltı Restaurant Cafe Bar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...