Tel: (0232) 420 3065

Adres: Şirinkapı Mah. Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No: 4, A, Buca, İzmir, Türkiye


Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Şirinkapı Mah. mahallesinde yer alıyor. Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu

0 görüş var

Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu
Şirinkapı Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 420 3065 Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Buca Tütün İhracatçıları Birliği İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...