Tel: (0232) 280 1961 veya (0232) 280 1954

Adres: Yenigün Mah. 268 Sok. No: 66 Buca, İzmir, Türkiye


Buca Tapu Müdürlüğü, İzmir ili Buca ilçesinin Yenigün Mah. mahallesinde (268. Sokak) yer alıyor. Buca Tapu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Buca Tapu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Buca Tapu Müdürlüğü
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.
  • eskiden tapu dairesi sirinyerde merkezi bir yerdeydi.. neden yeri degisdi? vergi dairesine yakin bir yerde olsa vatandaslara kolaylik olsa daha iyi olmazmiydi?

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Buca Tapu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Buca Tapu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Buca Tapu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Buca Tapu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...