Tel: (0232) 420 0767

Adres: Kıbrıs Cad. No: 75 Buca, İzmir, Türkiye


Buca İlköğretim okulu, İzmir ili Buca ilçesinin Dumlupınar Mah. mahallesinde yer alıyor. Buca İlköğretim okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Buca İlköğretim okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Buca İlköğretim okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Buca İlköğretim okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Buca İlköğretim okulu

1 görüş var

  • buca ılkogretım okuluna ucyol dan hangı otubusle gıdebılırım .kac numaralı otobusle ve hangı durakta ulasabılırımm ???

    Misafir, 25.03.2011 21:41:00

Buca İlköğretim okulu adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Buca İlköğretim okulu
Dumlupınar Mah., Buca, İzmir.
+90(0232) 420 0767 Buca İlköğretim okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Buca İlköğretim okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...