Tel: (0212) 272 6812

Adres: Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. No: 31/1 Profilo AVM Yakınında Özlem Pasajı Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


BTC Burger Türk, Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Mecidiyeköy Dereboyu Caddesi) yer alıyor. BTC Burger Türk, Mecidiyeköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. BTC Burger Türk, Mecidiyeköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak BTC Burger Türk, Mecidiyeköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak BTC Burger Türk, Mecidiyeköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: BTC Burger Türk, Mecidiyeköy

0 görüş var

BTC Burger Türk, Mecidiyeköy adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
BTC Burger Türk, Mecidiyeköy
Mecidiyeköy Mah.Mecidiyeköy Dereboyu Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 272 6812 BTC Burger Türk, Mecidiyeköy

Aşağıdaki formu kullanarak BTC Burger Türk, Mecidiyeköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...