Tel: (0212) 351 9692

Adres: Meydan Sok. Ebulula Mardin Cad. No: B-Bl. Polis Okulu Karşısı Mermerler Sit. B Blok Kat: 2 Daire: 9 Akatlar Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • emlak
  • firma
  • Bu firma 9 senedir faal

Bridgewater Gayrimenkul, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Akat Mah. mahallesinde (Meydan Sokak) yer alıyor. Bridgewater Gayrimenkul yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bridgewater Gayrimenkul nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Türkiye'de gayrimenkul projeleri geliştirmek ve Bu alanda hizmet vermek Gayrimenkul sektöründe operasyonlar ve yatırımlar gerçekleştirmek koordine etmek yönetmek ve bir yönetim şirketi olarak hareket etmek. Gayrimenkul projelerinin inşası genişletilmesi ve işletilmesi için gerekli olacak her türlü ekipmanı ve meteryali satın almak satmak üretmek ihraç ve ithal etmek. Kendi yükümlülüklerini ve üçüncü kişilerin yükümlülüklerini teminat altına lamak iin kendi gayrimenkulleri üzerinde ipotek tesis edebilir gayrimenkulleri üzerinde her türül ayni hak kira hakkı ve sair şahsi haklar tesis edebilir gerektiğinde bu ipotekleri ve sair hakları kaldırabilir, Gayrimenkulleri menkulleri ve ilgili hakları motorlu araçları makineler ekipmanları ve sair menkulleri satın alabilir ihraç edebilir kiralayabilir ve bunlar üzerinde tasarrufta bulunabilir finansal kiralama anlaşmaları yapabilir kendi gayrimenkulleri üzerinde inşaat ve dekorasyon işleri yapabilir veya yaptırabilir gayrimenkullerini bu inşaat ve dekorasyon işleri öncesinde veya sonrasında kiralayabilir veya satabilir ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bridgewater Gayrimenkul nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bridgewater Gayrimenkul konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bridgewater Gayrimenkul