Tel: (0312) 448 1840

Adres: Reşit Galip Cad. İlkadım Sok. No:1, Gazi Osman Paşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


Brezilya Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kazım Özalp Mah. mahallesinde yer alıyor. Brezilya Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Brezilya Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Brezilya Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Brezilya Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Brezilya Büyükelçiliği

1 görüş var

  • cv göndermek istiyorum fakat emin olamadam nereye göndermem gerektiğinden

    Misafir, 03.02.2014 14:09:00

Brezilya Büyükelçiliği adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Brezilya Büyükelçiliği
Kazım Özalp Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 448 1840 Brezilya Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Brezilya Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...